Kancelaria prawna Poznań - Wiza Law Firm

O nas

Jesteśmy nowoczesną Kancelarią Prawnicza, nastawioną na potrzeby naszego Klienta oraz na dostarczanie skutecznych rozwiązań prawnych. Pracujemy w większości online, jesteśmy tam gdzie znajduje się nasz Klient – odległość nie jest dla nas problemem, komunikujemy się za pomocą środków porozumiewania się na odległość, korzystamy z elektronicznych dokumentów, a także przyjeżdżamy bezpośrednio do siedziby Naszego Klienta. Świat się zmienia, a my doskonale odnajdujemy się w nowej rzeczywistości! Komunikujemy się swobodnie w trzech językach obcych, co pozwala nam aktywnie i sukcesywnie uczestniczyć w wielu międzynarodowych transakcjach. Jesteśmy tutaj dla Ciebie, napisz do nas, a my rozwiążemy Twój problem!

Założycielem i pomysłodawczynią Wiza Law Firm
jest adwokat Oliwia Wiza-Carvalho

Adwokat

Oliwia Wiza-CARVALHO

Adwokat Oliwia Wiza-Carvalho ukończyła kierunek prawo na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, podczas których, w ramach wymiany studenckiej Erasmus, studiowała również prawo w języku niemieckim i angielskim na Uniwersytecie Loránda Eötvösa w Budapeszcie. Podczas studiów zagranicą, adwokat Oliwia Wiza-Carvalho podjęła dodatkowo pracę w Kancelarii Prawniczej w Budapeszcie specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i cudzoziemców, co pozwoliło jej zdobyć pierwsze międzynarodowe doświadczenie zawodowe oraz istotnie wpłynęło na wybór jej dalszej ścieżki zawodowej.

Mecenas Oliwia Wiza-Carvalho pracowała w poznańskich Kancelariach Prawniczych już od trzeciego roku studiów prawniczych, zdobywając tym samym doświadczenie zawodowe m.in. z zakresu prawnej obsługi przedsiębiorców, sporządzania i analizy umów, spraw transgranicznych, prawa karnego i międzynarodowego prawa rodzinnego. Po ukończeniu studiów, adwokat Oliwia Wiza-Carvalho skorzystała z programu AISEC i została wolontariuszką ucząc dzieci języka angielskiego w szkole podstawowej Colégio Efanor w Porto w Portugalii.

Adwokat Oliwia Wiza-Carvalho była również uczestniczką wielu kursów językowych w kraju, jak i zagranicą, w tym kursu języka angielskiego na Malcie, kursu języka portugalskiego w Portugalii oraz kursu języka niemieckiego w Niemczech. Ponadto w 2017 roku, Pani Mecenas ukończyła Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a w 2018 roku pracowała w Kancelarii Prawniczej w Portugalii specjalizującej się w obsłudze prawnej przedsiębiorców i cudzoziemców, doradzając w szczególności spółkom uczestniczącym w polsko-portugalskich transakcjach handlowych oraz cudzoziemcom w uzyskaniu portugalskiej złotej wizy.

Jesteśmy członkiem

Skontaktuj się z nami

powierz nam swoją sprawę