Kancelaria prawna Poznań - Wiza Law Firm

CUDZOZIEMCY

Założycielka i pomysłodawczyni Wiza Law Firm, adwokat Oliwia Wiza, studiowała na Uniwersytecie Eotovos Lorand w Budapeszcie, gdzie pracowała jednocześnie w Kancelarii Prawniczej specjalizującej się w prawie imigracyjnym, ponadto pracowała w Kancelarii Prawniczej w Portugalii specjalizującej się m.in. w programie Golden Visa dla Cudzoziemców, tym samym wie, jak istotne jest wsparcie od osób znających przepisy i zwyczaje panujące w nowym miejscu zamieszkania, stąd nasze wsparcie nie ogranicza się wyłącznie do interpretacji przepisów, ale pomagamy również odnaleźć się w nowej rzeczywistości. 

Jeżeli jesteś Pracodawcą planującym zatrudnić Cudzoziemców to bardzo dobrze trafiłeś, zajmiemy się sprowadzeniem i zalegalizowaniem pobytu nawet najbardziej wyspecjalizowanych pracowników!

Nasza pomoc zależna jest od Twoich potrzeb, reprezentujemy zarówno Cudzoziemców jak i Pracodawców, w całej procedurze przed Urzędami Wojewódzkimi, jak i Szefem Urzędu ds. Cudzoziemców, Sądami Administracyjnymi i Naczelnym Sądem Administracyjnym, a na życzenie Klienta sporządzamy wyłącznie projekty wniosków o zezwolenie na pobyt, odwołań od negatywnych decyzji urzędowych, czy też doradzamy w ramach konsultacji jak poprawnie wypełnić wniosek o zezwolenie na pobyt samodzielnie. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, stawiając przede wszystkim na dobro interesów naszych Klientów!

Świadczymy kompleksowe usługi prawne na rzecz Cudzoziemców oraz Pracodawców zatrudniających Cudzoziemców, w szczególności w sprawach o:

Legalizację pobytu Cudzoziemca

Legalizację pracy Cudzoziemca

Zaproszenia dla Cudzoziemców na przyjazd do Polski

Prowadzenia działalności gospodarczej przez Cudzoziemców w Polsce

Zakładanie spółek przez Cudzoziemców w Polsce

Międzynarodowe sprawy rodzinne

Międzynarodowe sprawy spadkowe

Golden Visa w Portugalii

Skontaktuj się z nami

powierz nam swoją sprawę

Jeżeli Twoja spraw nie należy do żadnej z powyższych kategorii, napisz do nas – lubimy wyzwania!

Jesteśmy członkiem